Zondagmiddag stond Alphians Heren 1 tegenover de Braves in een wedstrijd vol zon, supporters en strijd. Dankzij het mooie weer en onze actieve volgers op Instagram stond er flink wat publiek langs de lijn. Onder de toeschouwers ook oude bekenden zoals oud-spelers Tijn en Joppe, wat leuk om hen weer langs het veld te zien!
De wedstrijd werd geopend door Robin Ivens als starting pitcher, die solide innings gooide. Rond de zesde inning kwam het kantelpunt. Jader sloeg een krachtige dubbel, waarmee drie belangrijke punten werden binnengeslagen, een échte gamechanger!
Aan slag misten de geel-zwarten helaas nét wat snelheid op meerdere ground hits. Het zat vaak dichtbij, maar ze kwamen telkens nét een stapje tekort. Toch hielden de heren de druk op de Braves hoog.
In het outfield gaven Dennis en Kyan verdedigend het goede voorbeeld. Dennis ving stijlvol, terwijl Kyan drie keer perfect onder de bal dook. In de slotfase kwam Kevin Bakker, een oude bekende, het veld op om de wedstrijd overtuigend af te sluiten in de top van de negende inning.
Een verdiende overwinning.  5‑2 voor Alphians, met sterke pitching, hecht teamwork op de juiste momenten die het verschil maakten.
Next stop vrijdagavond uit bij de Pirates in Amsterdam. Onze hoofdmacht treft dan een sterke tegenstander, maar is meer dan klaar voor de strijd!

