HomeNieuwsAlphians U15-1 in bloedvorm

Alphians U15-1 in bloedvorm

De voorbereiding van Alphians U15-1 verloopt veelbelovend. Het team liet in de afgelopen weken al meerdere keren zien dat het klaar is om aan het nieuwe seizoen te beginnen. Met mooie overwinningen, sterke teammomenten en veel plezier op en naast het veld groeit het vertrouwen met de week.

De aftrap van de voorbereiding vond plaats tijdens een toernooi in Apeldoorn. Alphians U15-1 begon meteen scherp en wist alle wedstrijden winnend af te sluiten. Daarmee werd het team overtuigend eerste. Vooral de pitchbeurten vielen op. Xavi zette een indrukwekkende prestatie neer met 15 ballen en 3 nullen, waarna Christopher dat knap overnam met 11 ballen en eveneens geen strike. Een sterke start van het seizoen in wording.

Daarna stond een internationaal 1e klasse toernooi in België op de planning. De reis begon gezellig, met een diner bij een lokale Italiaan, een drankje in de bar en een hotelovernachting in Eindhoven. Helaas gooide het slechte weer roet in het eten en werd het toernooi afgelast. Natuurlijk was dat een teleurstelling, maar Alphians U15-1 liet zich niet uit het veld slaan. De groep maakte er alsnog een leuke dag van met glow in the dark golf, gevolgd door een training bij Alphians. Ook dat typeert dit team: flexibel, hecht en altijd bereid om er samen iets van te maken.

Afgelopen weekend was Alphians te gast bij de Centrals voor een mooi en sterk bezet toernooi. De wedstrijden waren van hoog niveau en vooral het duel tegen de Centrals zelf werd een echte krachtmeting. Na een lange 0-0 kwam Alphians met 2-0 achter te staan, maar het team toonde karakter. Dankzij subliem veldwerk en een knappe actie van Dean A en Xavi op een doorgeschoten bal, werd een steal op thuis ingezet die vervolgens werd gepareerd. Niet veel later volgden er ook aanvallend mooie momenten. Tom sloeg een bal hard tegen het hek, waardoor het geloof in een comeback volledig terugkeerde. Alphians kwam sterk terug en won uiteindelijk met 4-2, al werd de inning niet meer officieel uitgespeeld en bleef de officiële uitslag steken op 2-2.

In de wedstrijd tegen UVV liet Alphians opnieuw zien hoe scherp het team in de verdediging kan zijn. Een bijzonder mooie pick-off op het eerste honk, uitgevoerd door pitcher Christopher en eerste honkman Daan, zette meteen de toon. Het team hield de controle vast en kroonde zich uiteindelijk tot winnaar van het toernooi.

Met deze overwinning erbij heeft dit U15-team in twee seizoenen al zes toernooien gewonnen. Daarmee mochten er inmiddels vijf bekers worden toegevoegd aan de trofeeënkast van de Alphians. Een prachtige prestatie, waar het team met recht trots op mag zijn.

Vandaag stond er nog een oefenwedstrijd tegen de Braves op het programma, een bekende tegenstander. Alphians begon sterk met Daan op de plaat en Floris als catcher, en hield de nul knap vast. Aan slag was de opdracht duidelijk: veel slaan, veel stelen en druk blijven zetten. Die missie werd uitstekend uitgevoerd. Alphians pakte een mooie overwinning met dubbele cijfers en liet zien dat de vorm goed is richting de competitie.

Goede voorbereiding is het halve werk, en met deze resultaten kan Alphians U15-1 vol vertrouwen aan het nieuwe seizoen beginnen.

spot_img

Populair